Image

Alpha Plus i Alpha

Z przyjemnością zapraszamy do odświeżonej linii: Alpha Plus. Tak nazywamy nasze zestawy głośnikowe, gdyż weszły one na jeszcze wyższy poziom dźwiękowy i jakościowy. Plus to odpowiedź na Państwa oczekiwania, jako że to właśnie Państwo współtworzą zestawy głośnikowe Sounddeco.
Plus to wartość dodana do zestawów podłogowych Alpha F3, F2 i F1 oraz centralnego Alpha C, które doposażyliśmy m.in. w bardzo wysokiej klasy elektroniczne komponenty zwrotnicy głośnikowej. Ale nie tylko, dlatego zachęcamy do bliższego ich poznania.
Monitory Alpha M2 i M1, subwoofer Alpha SUB oraz naścienny surround Alpha SR nie powstały na początku historii Sounddeco, lecz na bazie doświadczeń zdobytych przy tworzeniu ich protoplastów. Dźwięk Monitorów, podobnie jak dźwięk Alpha SUB i Alpha SR doskonale wpisuje się w serię zestawów głośnikowych Alpha Plus – zestawów z dużym Plusem.
Sądzimy, że cała seria Alpha, a w szczególności Alpha Plus spełni oczekiwania szerokiego grona osób ceniących bardzo wysokiej jakości dźwięk, świetne wykonanie i niebanalne wzornictwo.

Cała seria zestawów głośnikowych Alpha, w tym Alpha Plus zbudowana została wyłącznie w oparciu o głośniki zaprojektowane przez zespół duńskich konstruktorów z Danesian Audio. Przemyślana konstrukcja głośników, profesjonalny projekt elektroakustyczny, oraz bardzo wysoka jakość wykonania pozostałych elementów stanowią pierwszy z dwóch filarów naszej wizji zestawów głośnikowych. O kształcie linii i jej charakterze wizualnym zadecydowali zaproszeni do współpracy designerzy mający na swoim koncie wiele zakończonych sukcesami projektów. Dzięki zastosowaniu złożonego procesu produkcyjnego opartego z jednej strony na produkcji maszynowej, z drugiej zaś na wykończeniu handmade, zadbaliśmy o wykonanie wszystkich detali. Właśnie przywiązanie do wysokiej jakości wykonania oraz do ciekawych form to drugi filar naszej wizji zestawów głośnikowych. Kolor, nieodłączny element całości, ma dla nas równie pierwszoplanowe znaczenie. Wszystkie zestawy głośnikowe Alpha dostępne są w wybarwieniach, których kompletne zestawienie zobaczą Państwo na przykładzie modelu Alpha F2 Plus.

Mamy nadzieję, że połączenie brzmienia oraz designu zestawów głośnikowych serii Alpha spotka się z Państwa zainteresowaniem - zapraszamy do odsłuchów w najlepszych salonach audio w Polsce.

Przykładowa kolorystyka